Aktualności

Podziękowania dla dzielnicowego od mieszkańca Wilanowa, za zaangażowanie w jego sprawę.

Data publikacji 17.03.2023

Na ręce Komendanta Rejonowego Policji Warszawa Mokotów inspektora Mariusza Kaszowicza wpłynęły podziękowania dla starszego aspiranta Przemysława Salamon dzielnicowego z wilanowskiego komisariatu, który wykazał się dużym zrozumieniem i pomógł rozwiązać problem z kłopotliwymi sąsiadami. „Zrobił naprawdę wiele, abym mógł czuć się w swoim domu, jak u siebie”, czytamy w liście. To potwierdzenie, że mundurowi wykonują swoje obowiązki z zaangażowaniem i profesjonalizmem znajdującym uznanie w oczach mieszkańców.

Policjanci starają się wykonywać swoje obowiązki na jak najwyższym poziome, z pełnym zaangażowaniem, rzetelnością i profesjonalizmem. I oczywiście jest to rzecz naturalna i wszyscy zgadzamy się, że tak powinno być i że jest to standard. Miło jest jednak, czasem móc usłyszeć lub przeczytać, że ktoś zauważył, docenił te starania, zaangażowanie, po prostu pracę.

Kilka dni temu na biurko Komendanta Komendy Rejonowej Policji Warszawa Mokotów wpłynęło bardzo miłe pismo, rozpoczynające się słowami „przesyłam (…) list w wielkimi podziękowaniami dla st. asp. Przemysława Salomon”. Autor listu chciał w ten sposób docenić postawę policjanta, dzięki któremu, sukcesem udało się rozwiązać konflikt sąsiedzi i związane z tym zakłócania spokoju.
Jak czytamy: „Uważam, że samo „dziękuję”, które padło w naszej rozmowie telefonicznej ode mnie to zdecydowanie za mało. Mam nadzieję, że taka proaktywność i postawa będzie zawsze promowana w Policji, gdyż idealnie wpisuje się ona w hasło „Pomagamy i chronimy”.

asp. Iwona Kijowska

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony