Czy rozpoznajesz te osoby?

Poszukujemy świadków tego zdarzenia

Data publikacji 06.02.2018

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia ciała. Na skutek sprzeczki pomiędzy kierowcami jedne z mężczyzn doznał złamania nogi.

Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło 27 stycznia tego roku około godziny 16:30 najpierw przy skręcie z ulicy Spacerowej w Belwederską, a chwilę później w rejonie skrzyżowania ulic Belwederskiej i Dolnej.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pokłóciło się ze sobą dwóch kierowców jadących mercedesem vaneo i skodą octavią. Najpierw jeden z nich spryskał drugiego gazem pieprzowym na co w odwecie został przewrócony na jezdnię i pobity. Na skutek tego ataku pokrzywdzony doznał złamania nogi, a sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci prowadzący tę sprawę proszą wszystkie osoby będące świadkami tego incydentu, mające jakiekolwiek informacje o w/w zdarzeniu lub nagrania z jego przebiegu o kontakt osobisty w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 lub telefoniczny pod numerem 22/ 603 92 26 lub 22/ 603 11 55.

rsz.


 


 


 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 1.65 MB)

Powrót na górę strony