Kierownictwo

ZASTĘPCA KOMENDANTA REJONOWEGO POLICJI WARSZAWA II

Młodszy inspektor Paweł Konopiński

urodził się 20 czerwca 1977 roku w Trzciance. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Służbę w Policji rozpoczął w 2002 roku w Komisariacie Policji Warszawa Praga Północ. Od początku służby związany z pionem kryminalnym. Następnie pracował w Sekcji Kryminalnej Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. W latach 2012 – 2015 pełnił służbę w Wydziale do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej Zarządu w Warszawie Centralnego Biura Śledczego Policji. Od kwietnia 2015 roku do kwietnia 2016 roku pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek. Następnie od kwietnia 2016 roku do sierpnia 2017 roku pełnił funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.
Od sierpnia 2017 roku pełnił obowiązki Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek.

Od 1 września 2017 roku przeniesiony do Komisariatu Policji Warszawa Wilanów, gdzie pełni służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu. Z dniem 8 czerwca 2019 roku powołany na stanowiska Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Ursynów. Od dnia 5 stycznia 2021 r. pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II. Od dnia 16 marca 2021 r. został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II.

Jest żonaty, ma dwoje dzieci. Interesuje się historią, turystyką poznawczą i sportem.

 

 

 

Powrót na górę strony