Aktualności

Czy to Twoje rzeczy?

Data publikacji 04.01.2019

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą dochodzenie w sprawie włamania do mieszkania oraz kradzieży i pieniędzy w kwocie ok. 8500 zł. W trakcie postępowania funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów, które publikujemy na zdjęciach. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje je, jako swoje, albo zna właściciela proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

W trakcie czynności policjanci prowadzący postępowanie zatrzymali osoby podejrzane. Odzyskano też część biżuterii. Jednak dotychczas ustalone osoby pokrzywdzone nie rozpoznały jej, jako swojej.

Jeśli ktoś z państwa rozpoznaje rzeczy opublikowane na zdjęciach proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 22 60 313 71, numery całodobowe do oficera dyżurnego jednostki 22 603 92 50, 22 603 92 52, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

rk

Powrót na górę strony