Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wystawa odzyskanych przedmiotów

Data publikacji 23.04.2014

Ursynowscy policjanci poszukują właścicieli przedmiotów, które mogą pochodzić z przestępstw. W komisariacie, przy ulicy Janowskiego 7 trwa wystawa zabezpieczonej biżuterii, zegarków, numizmatów i innych wartościowych rzeczy. Wszystkie osoby, które w wyniku włamania lub kradzieży mieszkaniowej utraciły takie przedmioty, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Policjanci z ursynowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego 8 kwietnia zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o włamania do mieszkań na terenie Warszawy i okolic. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania mieszkania jednego z nich zabezpieczyli biżuterię, zegarki, numizmaty i inne wartościowe przedmioty, które mogą pochodzić z przestępstw.

Policjanci apelują do osób, które w wyniku włamania lub kradzieży mieszkaniowej utraciły takie rzeczy, a rozpoznają je na dołączonych zdjęciach o kontakt pod numerami tel. (22)603-34-36 lub (22)603-34-34. W ursynowskim komisariacie, przy ulicy Janowskiego 7 odbędzie się także wystawa tych przedmiotów i  można je oglądać od dnia 22 kwietnia, w godzinach od 8.00 do 16.00. W celu uzgodnienia innej godziny, zainteresowane osoby proszę są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami pod ww. numerami.

mb
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 8.65 MB)

Powrót na górę strony