Aktualności

KRP Warszawa II górą

Data publikacji 27.06.2024

Jesteśmy dumni z naszego kolegi podkomisarza Tomasza Mielniczuka, dyżurnego Wydziału Organizacji Służby, który zajął zaszczytne drugie miejsce na podium IV Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Komendy Stołecznej Policji.

Turniej ten stanowił doskonałą okazję do rywalizacji oraz sprawdzenia umiejętności i wiedzy policjantów pełniących dyżury na stanowisku kierowania. Konkurencje nie były proste, składały się z testów wiedzy oraz praktycznych symulacji, które pozwoliły na ocenę umiejętności zarządzania sytuacjami kryzysowymi oraz szybkich reakcji na różnego rodzaju zdarzenia.

Miejsce w ścisłym finale to dla naszej jednostki ogromne wyróżnienie i powód do dumy. Sukces potwierdza wysoki poziom profesjonalizmu i zaangażowania policjantów naszej komendy. Dzięki takim doświadczonym i kompetentnym funkcjonariuszom, lokalna społeczność może spać spokojnie, mając pewność, że ich bezpieczeństwo jest w dobrych rękach.

Podkomisarz Tomasz Mielniczuk służbę pełni od 2005 roku. Pomimo zaledwie czteroletniego doświadczenia na stanowisku dyżurnego jednostki jest doskonałym przykładem dla innych policjantów, inspirującym ich do ciągłego doskonalenia się i podnoszenia swoich umiejętności. Prywatnie wspaniały człowiek, skromny, otwarty, koleżeński, pomocny i zawsze uśmiechnięty. Potrafi podzielić odpowiednio proporcjonalnie czas i zaangażowanie dla rodziny, wielu pasji i obowiązków służbowych, bez uszczerbku dla któregokolwiek z nich.

Gratulujemy podkomisarzowi Tomaszowi Mielniczukowi zajęcia zaszczytnego miejsca. Jesteśmy pewni, że sukces będzie motywacją dla nas wszystkich do dalszego zaangażowania w służbie dla społeczeństwa.   

Autor: podkom. Ewa Kołdys

Powrót na górę strony