Aktualności

Znamy finalistów I-szego etapu „Dzielnicowy Roku 2024” w KRP Warszawa II

Data publikacji 07.06.2024

W Komendzie Rejonowej Policji Warszawa II odbył się pierwszy etap Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku". To wyjątkowe wydarzenie, które daje możliwość policjantom na co dzień pełniącym służbę jako dzielnicowi, sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy.

W pierwszym etapie zawodów uczestnicy mieli za zadanie rozwiązanie testu 40-stu pytań z zakresu specjalistycznej problematyki, z którą spotykają się na co dzień w swojej pracy. Był to sprawdzian wymagający, ale pokazał, jak dobrze przygotowani są policjanci do wykonywania swoich obowiązków.

Komisja nadzorująca przebieg zawodów, której przewodniczył podkom. Łukasz Mikusek Naczelnik Wydziału Prewencji, czuwała nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji. Po zakończeniu testu wyłonieni zostali dwaj dzielnicowi, którzy osiągnęli najwyższe wyniki. St. asp. Paweł Koziatek i asp. szt. Bartosz Kadej zostali zakwalifikowani do kolejnego etapu zawodów, który odbędzie się już w Komendzie Stołecznej Policji.

W II etapie zawodnicy zmierzą się z nowymi zagadnieniami, w tym z nowym testem wiedzy, umiejętnościami strzeleckimi oraz symulacją przyjęcia interesanta. To kolejne wyzwanie, które pozwoli policjantom udowodnić swoje umiejętności oraz zdolności interwencyjne.

Trzymamy mocno kciuki za naszych reprezentantów, życząc im sukcesów w kolejnych etapach zawodów. Dzielnicowi pełnią codziennie trudną i wymagającą, ale niewątpliwie niezbędną służbę, dlatego zasługują na uznanie i wsparcie w swojej działalności. Życzymy powodzenia.

Autor: podkom. Ewa Kołdys

  • "DZIELNICOWY ROKU 2024"
  • "DZIELNICOWY ROKU 2024"
  • "DZIELNICOWY ROKU 2024"
  • "DZIELNICOWY ROKU 2024"
Powrót na górę strony