Aktualności

Dzień Dziecka z policjantami

Data publikacji 31.05.2024

Urząd Dzielnicy Ursynów wraz z policjantami Komendy Rejonowej Policji Warszawa II zorganizowali wielki piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w dniach 1-2 czerwca, parking przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów, Al. KEN 61. Na obydwie imprezy wstęp jest bezpłatny. To doskonała okazja, aby spędzić czas w rodzinnej atmosferze, bawiąc się i ucząc, a przy tym jednocześnie poznając służbę, między innymi, policjantów.

Podczas dwudniowej zabawy zaplanowano wiele atrakcji dla małych i dużych. Warsztaty, dmuchańce, wystawy, szkolenia rowerowe czy też nauka pierwszej pomocy – każdy znajdzie coś dla siebie. Policjanci będą obecni 1 czerwca, przy stoisku policyjnym, gdzie będzie można dowiedzieć się wszystkiego o ich codziennej służbie.

Na miejscu będzie również wystawiony sprzęt i wyposażenie, jakiego policjanci używają w swojej pracy. Będzie można z bliska przyjrzeć się radiowozowi, a nawet zrobić pamiątkowe zdjęcie w środku. Chętni zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji do służby, a dla wszystkich przewidziane są gadżety i niespodzianki.

Zapraszamy zatem wszystkich chętnych na wspólną zabawę i okazję, aby poznać mundurową służbę od podszewki.

Czeka na Was mnóstwo atrakcji i niezapomniana zabawa!

Autor: podkom. Ewa Kołdys

Powrót na górę strony