Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o zabójstwo

Data publikacji 17.05.2024

Policjanci z Mokotowa w zaledwie kilka godzin od zgłoszenia ustalili i zatrzymali osobę podejrzewaną o zabójstwo 81-letniej kobiety. W najbliższym czasie w Prokuraturze zostaną z nim wykonane czynności procesowe.

Wczoraj rano policjanci z Mokotowa otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, który nie mógł się skontaktować ze swoją 81-letnią matką. Według uzyskanych informacji, kobieta miała znajdować się w swoim mieszkaniu. Pod wskazany adres niezwłocznie zostali skierowani policjanci. Mieszkanie usytuowane na parterze, było zamknięte. Policjanci, wykorzystując uchylone okno, weszli do środka. Na podłodze zobaczyli zwłoki kobiety. Na ciele denatki widoczne były obrażenia. 

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci kryminalni, prewencyjni oraz technicy kryminalistyki, którzy przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. 

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy oraz ustalenia operacyjne pozwoliły na szybkie wytypowanie i zatrzymanie mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zabójstwem. 

W najbliższym czasie w Prokuraturze zostaną z nim przeprowadzone czynności procesowe.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa - Mokotów. 

 

Autor: podkom. Ewa Kołdys

 

 

  • zatrzymany
  • zatrzymany

Film krp_2_zatrzymanie_sprawcy__1_.mp4

Pobierz plik krp_2_zatrzymanie_sprawcy__1_.mp4 (format mp4 - rozmiar 35.76 MB)

Powrót na górę strony