Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrywał się w hostelu – teraz za nocleg już nie musi płacić

Data publikacji 16.05.2024

Mokotowscy policjanci kolejny raz dopięli celu w walce z przestępczością. Dzięki skrupulatnej pracy operacyjnej udało im się namierzyć i zatrzymać poszukiwanego listem gończym mężczyznę, który próbował ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości.

Sprawca, poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie oraz dodatkowo przez Prokuraturę Rejonową w Olsztynie, postanowił schronić się w Warszawie, licząc na to, że w stolicy uda mu się uniknąć odpowiedzialności karnej za swoje czyny. Policjanci nie odpuścili i rozpoczęli intensywne poszukiwania. Dzięki skrupulatnej analizie poszlak funkcjonariusze ustalili, że poszukiwany może ukrywać się w jednym z warszawskich hosteli na ul. Licealnej - nie pomylili się.

36-latek został zatrzymany w hostelu, gdzie przebywał, prowadząc z pozoru spokojne, codzienne życie. Nie miał pojęcia o tym, że policja depcze mu po piętach. Funkcjonariusze przewieźli mężczyznę  do Komendy i przeprowadzili wszystkie niezbędne czynności procesowe. Następnie przekonwojowali zatrzymanego do Aresztu Śledczego, gdzie odbędzie nieuchronnie karę, którą próbował odwlec, uciekając przed wymiarem sprawiedliwości.

Autor: podkom. Ewa Kołdys/rm

Powrót na górę strony