Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwana kobieta w rękach ursynowskich dzielnicowych

Data publikacji 22.09.2023

Ursynowscy dzielnicowi zatrzymali 43-latkę poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Grójcu, która unikała zapłacenia grzywny za popełnione w przeszłości przestępstwo. Sąd zamienił jej karę na areszt z możliwością opłacenia grzywny. Policjanci w wyniku podjętych czynności, ustalili jej miejsce pobytu i udali się do kobiety z wizytą. W jednym z mieszkań przy ul. Gawota dokonali zatrzymania poszukiwanej.

Wobec kobiety sąd wydał wyrok, uznając ją winną popełnionego przestępstwa, którego dopuściła się w 2022 roku i skazał na grzywnę w wysokości 500 zł. Kobieta nie spieszyła się jednak z jej opłaceniem. W związku z powyższym sąd postanowił zamienić ją na 5 dni aresztu.

 

Dzielnicowi w ramach realizacji czynności służbowych ustalili, że kobieta będzie przebywała pod jednym z adresów w ich rejonie służbowym. Po uzyskaniu tej informacji policjanci pojechali na miejsce i potwierdzając tożsamość kobiety dokonali jej zatrzymania. Poszukiwana została doprowadzona do komisariatu Policji. W trakcie czynności poszukiwana oświadczył, że ma możliwość uiszczenia grzywny. Funkcjonariusze umożliwili jej wpłatę na rachunek bankowy wskazany przez sąd. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji kobieta została zwolniona.

 

 

podkom. Ewa Kołdys

Powrót na górę strony