Nasi wspólni zwycięzcy !!!

Data publikacji 20.09.2023

Drużyna Komendy Rejonowej Policji Warszawa II reprezentująca jednostkę w III-cim Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej im. st. sierż. Marcina Szpyruka w Kałuszynie wywalczyła zaszczytne II miejsce na turniejowym podium. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Turniej zorganizowany został w dniu 17 września jako uszanowanie pamięci poległego policjanta starszego sierżanta Marcina Szpyruka z  Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, który 20 sierpnia 2020 r. tracąc własne życie – uratował życie tonącej dziewczynce.

Wśród zawodników na przeciwległych stronach boiska piłkarskiego stanęli reprezentanci służb mundurowych pełniący służbę jako policjanci oraz żołnierze.

Reprezentacja żeńskiej drużyny Komendy Stołecznej Policji zajęła I miejsce, II miejsce przypadło drużynie dziewcząt z 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego, III miejsce wywalczyła drużyna żeńska Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej.

Męska drużyna zwycięzców turnieju to drużyna 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego.

Drugie – zaszczytne miejsce na podium wywalczyła w pięknym stylu, ukazując kunszt i szlif piłkarski reprezentacja Komendy Rejonowej Policji Warszawa II. Trzecie miejsce przypadło  drużynie Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim.

Puchary trafiły również do najlepszych  bramkarzy, strzelców i piłkarzy.

Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski wręczył uczestnikom nagrody i medale.

Obyśmy jak najczęściej mieli możliwość uczestnictwa w takich przedsięwzięciach, gdzie wspaniała zabawa połączona jest z szerzeniem zdrowego stylu życia i tak istotnymi wartościami, którym niewątpliwie przyświeca sportowy duch walki.

Jeszcze raz dziękujemy naszej reprezentacji za tak honorowe reprezentowanie naszej jednostki, życzymy naszym policjantom – piłkarzom kolejnych sukcesów.