Aktualności

Poszukiwany dwoma listami gończymi został zatrzymany przez mokotowskich kryminalnych

Data publikacji 23.05.2023

Kryminalni z mokotowskiej komendy zatrzymali 30-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. W 2019 roku kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości, a w 2017 roku w czasie interwencji znieważył funkcjonariusza publicznego. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 5 miesięcy i 21 dni pozbawienia wolności. 30-latek został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę.

Poszukiwaniami młodego przestępcy zajęli się kryminalni z Mokotowa. Ustalili, że mężczyzna najprawdopodobniej ukrywa się w jednym z mieszkań przy al. Niepodległości. Obserwacja mieszkania potwierdziła ich przypuszczenia. Kiedy zapukali do lokalu, drzwi otworzył zaskoczony 30-latek.
Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa o celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 5 miesięcy i 21 dni pozbawienia wolności.
Policjanci doprowadzili zatrzymanego do policyjnej komendy, a następnie do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasadzoną kare pozbawienia wolności.

asp. Iwona Kijowska

Powrót na górę strony