Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł głównie markowe perfumy. Został zatrzymany przez mundurowych

Data publikacji 31.03.2023

Już chwilę po zgłoszeniu kradzieży, mundurowi z Mokotowa zatrzymali 39-letniego złodzieja. Mężczyzna wybrał się na darmowe zakupy do jednej z miejscowych drogerii na terenie dzielnicy. Ostatecznie okazało się, że 39-latek ukradł perfumy warte niebagatela ponad 1120 złotych. Podejrzany już usłyszał zarzuty, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do tego zdarzenia doszło kilka dni temu w jednej z drogerii przy ul. Belwederskiej w Warszawie. Oficer dyżurny odebrał zgłoszenie o kradzieży perfum, gdzie z przekazanych informacji wynikało, że łupem złodzieja miały paść perfumy.
Mundurowi, którzy udali się we wskazane miejsce, aby zweryfikować ustalenia przekazane przez pracowników punktu, przejrzeli monitoring i potwierdzili, że do kradzieży faktycznie doszło. 

Nie tylko w dniu dzisiejszym, lecz podejrzany aż pięciokrotnie wchodził do drogerii i za każdym razem wynosił z niej kilka sztuk perfum. Ostatecznie okazało się, że ukradł mienie warte prawie 1 120 złotych.
Śledczy z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przedstawili zatrzymanemu zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Teraz grozi mu odpowiedzialność karna do 5 lat pozbawienia wolności.
Czynności w sprawie objęte są nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów.

asp. Iwona Kijowska

Powrót na górę strony