Aktualności

Poszukujemy zaginionego Michała Szuleckiego

Data publikacji 25.05.2022

Policjanci z ursynowskiego zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób poszukują zaginionego 32-letniego Michała Szuleckiego. Mężczyzna w dniu 15 marca 2022 roku wyszedł z mieszkania na warszawskim Ursynowie i do chwili obecnej nie powrócił do domu ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat jego miejsca pobytu lub widziały go w ostatnim czasie, proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym ursynowskiej Policji przy ul. Janowskiego 7 lub przekazanie informacji na nr 112.

Michał Szulecki ma około 182 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma niebieskie oczy, długie proste blond włosy. W dniu zaginięcia był ubrany w czarną kurtkę z kapturem obszytym brązowym futrem.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Ursynów przy ul. Janowskiego 7 tel. 47 72 319 78 (czynny całą dobę) lub z najbliższą jednostką Policji lub całodobowym, bezpłatnym numerem 112. Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

podkom. Robert Koniuszy

  • Zaginiony Michał Szulecki
  • Zaginiony Michał Szulecki
Powrót na górę strony