Aktualności

Potwierdzili informację o narkotykach. Zatrzymali podejrzanego

Data publikacji 25.02.2021

Mokotowscy kryminalni zatrzymali 38-latka podejrzanego o posiadanie marihuany. Mężczyzna trzymał nielegalny susz w słoiku, w mieszkaniu, w którym na co dzień przebywał z partnerką oraz ich małoletnimi dziećmi. Funkcjonariusze wyszli naprzeciw podejrzanemu, kiedy podjeżdżał swoimi pontiakiem pod budynek, w którym znajdowało się jego lokum. Niekoniecznie spodobało mu się takie powitanie. Mężczyzna nie miał innego wyjścia, jak tylko zaprosić policjantów do siebie. Po zabezpieczeniu kilkudziesięciu gramów narkotyków kryminalni przewieźli jego posiadacza do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty, za które może zostać skazany na 3 lata więzienia.

Po uzyskaniu informacji, że mężczyzna poruszający się samochodem marki pontiac montana, zamieszkujący na jednym z mokotowskich osiedli może zajmować się rozprowadzaniem środków odurzających, postanowili to sprawdzić.

Po krótkiej obserwacji budynku zauważyli 38-latka, który podjechał tam swoim autem. Wobec powyższego wyszli mu na powitanie. Przedstawili mu swoje legitymacje oraz powód kontroli. Mężczyzna najwyraźniej był zaskoczony tak nagłą wizytą. Nie krył też zdenerwowania.

W samochodzie nie miał nielegalnych substancji. Przyznał się, że ma trochę marihuany w mieszkaniu. Podczas przeszukania policjanci znaleźli kieszonkową wagę elektroniczną oraz słoik z zawartością ponad 30 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli całość łącznie z gotówką w kwocie około 3000 zł.

Posiadacz narkotyków trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty, za które może zostać skazany na 3 lata więzienia.

podkom. Robert Koniuszy

Powrót na górę strony